Duyurular - NENE HATUN İLKOKULU

Duyurular

Yarın Verilecek Sene Sonu Karne Duyurusu

2018-2019 eğitim öğretim yılı sonu karneleri için yarın 11.15'te öğrenciler sınıflarda hazır bulunacak. Saat 12.15'te bahçede tören yapılacaktır. 

Devamı

Okulumuz Veliler için İftar Programı Düzenleyecektir

Okulumuz 30 Mayıs Perşembe günü velilerimizle bir iftar programı düzenleyecektir. Katılmak isteyen veliler okul aile birliği başkanı Fatma Yaşar'dan bilgi alabilirler.

Devamı

Yarın Veli Akademileri Seminerlerinin Sonuncusu Gerçekleştirilecektir

Veli Akademileri Projesi kapsamında yarın okulumuz konferans salonunda saat 11.00´de Eğitimci Yazar Mustafa Yurttaş tarafından "Dikkat Eksikliğini Gidermede Sağ Beyin Temelli İletişim ve Eğitim" semineri gerçekleştirilecektir. Veli Akademilerine düzenli katılan velilerimiz başta olmak üzere tüm velilerimizi bekliyoruz.

Devamı

İYEP Veri Girişleri Süresi Uzatıldı

Gerek sisteme yoğun girişlerin olması,  gerekse yönetici ve öğretmenlerin yoğun talebi üzerine Veri Toplama işlemleri - İYEP Anketi (15 Mayıs 2019 Çarşamba günü saat 24.00 e   kadar) bir gün süreyle uzatılmıştır.

Devamı

Sıfır Atık Projesi "Geri Dönüşüm Muhteşem Olacak" Resim Yarışması Son Katılım Yarın

Sıfır Atık Projesi kapsamında yapılan "Geri Dönüşüm Muhteşem Olacak" resim yarışması için son katılım tarihi yarındır. 35x50cm resim kağıdına serbest boya ile yapılacak resimlerin üzerinde herhangi bir yazı bulunmayacak. Arka yüzüne ise öğrenci ve sınıf bilgileri yazılacaktır. Resimler Gökhan Koyuncu veya Berrin Beyhan´a teslim edilebilir.

Devamı

Kermes Etkinliğimiz Yarın da Devam Ediyor

Devamı

Yarın Okulumuzda Veli Akademileri Semineri "Aile Ahlakı ve Çocukta Ahlaki Gelişim"

Veli Akademileri 5.semineri yarın saat 11.00’de okulumuz konferans salonunda yapılacak olup; özellikle diğer seminerlere katılmış velilerimiz başta olmak üzere, tüm velilerimizin katılımını bekliyoruz.

Devamı